Güneşi Beklerken Güneş Kim?

gunes-kim

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Güneşi Beklerken yayınladığı 15. bölümünün sonunda herkesi merak içinde bırakan bir soruyla bitti ve bir hafta boyunca Güneşi Beklerken hayranları Güneş kim diye merak içinde dizinin yeni bölümünü beklemeye başladı. Cihan, iş gereği şehir dışına çıktı ve Cihan’ın dizinin son sahnesinde gittiği bir evde ona kapıya açan kişiye “Merhaba Güneş” demesi akıllara Güneş kim, sorusunu getirdi.

Dizinin yayınlanan yeni bölümünde Zeynep Jale’nin kanser olduğunu öğrenir ve ona Kerem’le birlikte çok güzel bir pasta hazırlar. Kerem ne kadar Zeynep’ten uzak durmak istese de bunu bir türlü başaramaz. Tesadüfler onları bir araya getirmeye başlar. Kerem Melis’le, Zeynep ise Yağmur’la sinemaya giderler ve orada birbirleriyle karşılaşırlar. Bir korku filmine birlikte giren bu dörtlü, Zeynep’in film esnasında korkması ve sürekli Kerem’e sarılması hem Kerem’i hem de Melis’i tedirgin eder ve film bitmeden hepsi salondan çıkar. Kerem Zeynep’e kendisinden uzak durmasını söyler ve tartışırlar.

Cihan, Zeynep’in kendi kızı olmasından şüphe ederek DNA testi yaptırmıştı, ancak Demet’in bu durumdan haberdar olması üzerine Demet Murat’ın yardımıyla DNA testinin sonucunu değiştirir ve Cihan’a neden böyle bir şey yaptığının hesabını sorar. Cihan yaptığından utanarak test sonucuna bile bakmadan hastaneden çıkar gider. Cihan iş gereği şehir dışına çıkar. Fakat gittiği yerde Güneş diye birinin evinin yolunu tutar. Dizimizin adı da Güneşi Beklerken ve ilerleyen bölümlerde bu Güneş’in sırrı ortaya çıkacak. Eminim ki her birlikte 13 Ekim Pazar akşamı Güneşi Beklerken 16. bölümünde bu sorumuzun yanıtını alacağız. Güneş’in sırrı yakında ortaya çıkacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir