Firuze Ne Zaman Başlayacak?

firuze-ne-zaman-cikacak

Benim İçin Üzülme ve Hayat Devam Ediyor gibi başarılı ve reyting rekorları kıran dizilerin ardından Mahsun Kırmızıgül’ün “Firuze” adlı yepyeni dizisi ile adından yine söz ettirmeye başaracak gibi görünüyor. Firuze dizisinin başrol kadın oyuncusu ve Firuze olacak kişinin Cansu Dere olacağı bekleniyordu ama ünlü oyuncu teklifi kabul etmedi. Fahriye Evcen ve Sanem Çelik gibi isimlerde Firuze için düşünülürken Mahsun Kırmızıgül’ün kararı Ceren Hindistan oldu.

Firuze dizisi Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Dört aydır hazırlıkları süren dizi Firuze’nin Eylül ayı sonlarına doğru çekimlerine başlandı ve Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizisi Firuze çok yakında ekranlardaki yerini alacak.

Merakla beklenen dizinin henüz ne zaman yayında olacağı kesin belli değil. Başrollerinde Ceren Hindistan, Fırat Çelik, Haluk Piyes ve Ceyda Ateş’in rol aldığı Firuze dizisinin yayın tarihi kesinleştiği zaman sizlere buradan mutlaka duyuracağız. Başarılı oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusu ile Firuze çok yakında Show TV’de.

Firuze dizisi konusu

Firuze, yoksul bir ailenin güzeller güzeli kızıdır. Suzan (Ceyda Ateş) ise Firuze’nin sahip olmadığı her şeye sahiptir. İhtiraslı bir kız olan Suzan, Firuze ile aşk için kıyasıya bir rekabet içine girer. Oğuz (Fırat Çelik) varlıklı bir ailenin tek oğludur. Oğuz aynı zamanda bu zengin ailenin tek varisi olduğu için ailesi oğullarına çok düşkündür. Demir (Haluk Piyes), Oğuzların evinde kalfanın oğludur. Demir’in yakışıklılığı Firuze’yi cezp eder. Ancak bir taraftan da ülkenin zengin varisi Oğuz kafasını karıştırır. Firuze iki erkek arasında paylaşılamazken, Suzan ise Oğuz’u Firuze’den uzak tutmak için elinden geleni yapar.

1 Response

  1. sevilpişkin dedi ki:

    güzeldır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir