Firuze Kaç Bölüm Oynayacak?


Her bölümünü heyecanla izlediğimiz Star TV’nin muhteşem dizisi Muhteşem Yüzyıl hakkında şu sıralar Firuze’nin ne zaman öleceği, Firuze’nin ne zaman diziden ayrılacağı gibi konular üzerinde konuşuluyor.

Dizinin takipçilerinin oldukça yoğun bir kısmı Firuze’nin haremde olmasından hiç de memnun olmadığı için, bir an evvel Firuze’nin diziden ayrılmasını istiyorlar.

Firuze karakterine can veren eski manken ve güzel yeni oyuncu Cansu Dere, Muhteşem Yüzyıl dizisinin yapımcısı Timur Savcı ile 13 bölümlük anlaşmaya imza atmış. Aldığımız duyumlara göre Firuze Aralık ayına kadar haremde olacak.

Hürrem Sultan Sultan Süleyman ile arasının bozulmaması ve iktidarını kaptırmamak için tahtını sarsabilecek her cariyeyi bir şekilde çeşitli oyunları ile öldürmüştür.

Birkaç bölümdür Firuze’yi arayan ve öğrendikten sonra hemen onu öldürme için harekete geçen Hürrem Sultan ne yazık ki bir türlü başarılı olamıyor. Dizinin son yayınlanan bölümünde de Hürrem Sultan Firuze’yi asmıştı ancak Cansu Dere ile Aralık ayına kadar yapılan anlaşma gösteriyor ki Firuze yine ölmeyecek.

Firuze Nasıl Ölecek?

 

Timur Savcı ile 13 bölümlük anlaşma imzalayan Cansu Dere, aralık ayına kadar dizinin kadrosuna yer alacak ve diziden ayrılması yine aldığımız duyumlara göre, eğer zamanla senaryoda değişiklik yapılmazsa Firuze Hürrem Sultan tarafından öldürülmeyecek saraydan gizlice kendi kaçacak. Ancak Firuze neden saraydan kaçacak, buna sebep ne olacak henüz bilinmiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir