Fatih Harbiye Dizisi Kıyafetleri

Fatih-Harbiye-Kiyafetleri

FOX TV ekranlarında geçen hafta yeni başlayan Fatih Harbiye dizisi günün en çok izlenen dizilerinden birisi olarak kendini sevdirdi diyebiliriz. Peyami Safa’nın aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen Fatih Harbiye dizisi ilk bölümü ile 31 Eylül Cumartesi akşamı yayınlandı ve daha ilk bölümünde dizideki kadın oyuncuların giydikleri kıyafetler ilgi odağı oldu. Özellikle de Fatih Harbiye’nin başrol oyuncusu Neslihan Atagül, canlandırdığı Neriman karakteriyle partide giymiş olduğu toz pembe, uzun, yırtmaçlı ve askılı elbisesi ile göz doldurdu.

Fatih Harbiye dizisinin ilk bölümünde Neriman’ın dayısının kızı Pelin, yurtdışından yeni dönmüş olan Macit için bir parti düzenler ve bu partiye pek istekli olmasa da sırf Neriman’ı aşağılamak için onu da davet eder. Pelin son derece bakımlı, güzel giyinen, dış görünümüne her zaman önem veren zengin şımarık bir kızdır. Neriman’ı fakir olduğu için kınayan ve onu akrabası olarak kabullenemeyen Pelin, Macit için düzenlediği partide mini straples beyaz bir elbise ile katılır.

Pelin’in kız kardeşi Duygu ise Pelin’in tam aksine Neriman’a sahip çıkıyor, onu baba tarafından tek akrabası olduğu için çok seviyor ve Duygu her zaman insanlara daha sıcak yaklaşıyor. Üstelik Duygu’nun Pelin gibi şımarıkbir kız kız gidi davranma huyu da yok. Duygu ise Macit’in doğum gününnde Pelin’in elbisesine göre daha sade ama şık bir kıyafet tercih etmişti.

Fatih Harbiye kıyafetleri başlığı altında sizlere Fatih Harbiye’nin güzel oyuncularının elbise modellerini sunuyoruz. Fatif Harbiye dizisinde Neslihan Atagül’ün yanı Neriman’ın elbiseleri; Dilara Öztunç yani Pelin’in kıyafetleri ve Duygunun kıyafetleri sizlerle. Fatih Harbiye dizisinin ilk bölümünde giyilen 1. bölüm kıyafetleri, partide giyilen elbise modelleri için buyurun galerimize.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir