Aşk Dizisi Şebnem Gelinliği

Dün gece yeni bölümü ile ekranlarda olan Aşk dizisinde Şebnem (Aslı Tandoğan) ve Kerem (Hakan Kurtaş) evleniyorlardı, düğün törenlerinde Şebnem genlik modeli ile bir peri kızını andırırken, Azra, Naslihan Hanım ve asistanı Ece de giydikleri elbise modelleri ile göz ...

Ask-Sebnem-Gelinligi

Dün gece yeni bölümü ile ekranlarda olan Aşk dizisinde Şebnem (Aslı Tandoğan) ve Kerem (Hakan Kurtaş) evleniyorlardı, düğün törenlerinde Şebnem genlik modeli ile bir peri kızını andırırken, Azra, Naslihan Hanım ve asistanı Ece de giydikleri elbise modelleri ile göz kamaştırdılar. Aşk dizisi Şebnem’in gelinliği son derece sade, ama bir o kadar da şık bir gelinlik modeli idi. Saçı, makyajı, takıları ve duvak modeli ile Şebnem gelinliği içinde dün gece herkesi kendine hayran bıraktı.

Üzerine tam oturan uzun kuyruklu bir gelinlik modeli tercih eden Şebnem Vural, havalı bir saç topuzu ile gelinliğini kombine etmişti. Uzun duvak modeli de Şebnem’in güzelliğini pekiştirdi. Sıfır kol modelli Şebnem gelinliği, ön tarafından transparan bir detaya sahipti. Göğüs kısmı tamamen dantel formda olan Şebnem’in gelinliği yeni evlenecek olan genç kızlara da bir fikir sağladı.

Şebnem’in gelinlik modeli kadar saçı ve makyajı da beğenildi. Sade bir makyaj tercih eden Şebnem, son derece ışıltılı ve göz kamaştıran küpeler kullanmıştı. Sade gelinliğini, elindeki pembe gelin çiçeği ve ışltılı küpe modelleri ile hareketlendirdi. İşte Aşk dizisinde Şebnem’in giydiği gelinlik modeli hanımlar.

Etiketler: , , , , , , ,
Perşembe, 14 Kasım 2013, 13:44 | Evlilik | 0 Yorum | 2158 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Yazlık Pardesü Modelleri 2015

Yazlık Pardesü Modelleri 2015

Yazlık pardesü modelleri yaz sıcaklarında tesettürlü hanımların beklentilerini karşılayacak şekilde ...

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise üzerine kot ceket giymek son dönemlerin popüler giyim tarzları başında geliyor. Sizlere elbise üzerine giyilen ...

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim final gecesi kıyafetleri de nefes kesti. Bu Tarz Benim 20 Aralık gecesi gerçekleşen final akşamında ...