Evim Şahane’de Yapılan Mutfaklar

Evim Şahane Mutfak

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Evim Şahane programı mutfak modelleri, Evim Şahane mutfak dekorasyonları ve evim Şahane’de yapılan mutfak tasarımı modelleri örnekleri sizlerle sayfamızda buluşuyor. Mimar Selim Yuhay Evim Şahane mutfak dekorasyon fikirlerinden yola çıkarak evlerinizin mutfağında şık tasarımlara imza atabilir, küçük dokunuşlar ile büyük farklar yaratabilirsiniz.

Evim Şahane’de yapılan mutfak modelleri dekorasyonlarından yola çıkarak modern ve şık dekorasyon modellerine imza atabilirsiniz. En güzel mutfak dekorasyonları her gün Evim Şahane programında kendini beğendirmeye devam ediyor.

evim şahanenin bitirdiği mutfaklar

evim şahanenin bitirdiği mutfaklar

Mimar Selim Yuhay ve Evim Şahane ustaları mutfak dekorasyon modasını Kanal D ekranlarına taşımaya devam ederken, bizde sizlere fikir vermesi açısından bu zamana kadar Selim Yuhay eşliğinde dekore edilen mutfakların görsellerini paylaşıyoruz.

Evim Şahane ekibi tarafından yapılan mutfaklar gerçekten eski hallerinden o kadar farklı bir boyuta taşınıyor ki, ev sahipleri de yeni mutfaklarının kendilerinin olduğuna inanmakta zorluk çekiyorlar.

evim şahanede yapılan mutfak sonrası

evim şahanede yapılan mutfak sonrası

Evim Şahane tarafından tepeden tırnağa mutfaklarda yaşanan bu değişimler başta ev sahipleri olmak üzere ekran başındakileri de hayrete düşürüyor.

Eğer sizde mutfağınızı yeniden dekore etmek istiyorsanız Evim Şahane programına başvuruda bulunabilir ya da Evim Şahane’nin yapmış olduğu mutfak dekorasyonlarına göz atarak kendi imkanlarınızla mutfağınızı dekore edebilirsiniz.

İşte Evim Şahane’de yapılan mutfak dekorasyonları.

Evim Şahane Mutfak Dekorasyonları

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir