Evim Şahane Duvar Kağıtları

Evim-Sahane-Duvar-Kagidi-Modelleri

Kanal D’nin fenomen programı Evim Şahane 2 Eylül Pazartesi günü yepyeni bölümleriyle tekrar yayınlanmaya başladı ve birbirinden değişik evleri yeniden dekore ederek ev sahiplerinin yüzünü güldürmeye, onlara çok şık bir ev hediye etmeye devam ediyor. Son dönemlerde Evim Şahane programında Mimar Selim Yuhay, duvarlarda duvar kağıtlarına sıkça yer vermeye başladı. Özellikle de manzaralı duvar kağıdı modelleri son dönemlerin en popülerleri arasında Sizlerle daha önce manzaralı duvar kağıdı modellerini paylaşmıştık.

Manzaralı duvar kağıdı modellerine göz atmak isterseniz dekorasyon kategorimize göz atabilirsiniz. Şimdi sizlere Evim Şahane ekibi tarafından baştan aşağı dekore edilen evlerde kullanılan duvar kağıdı örneklerini sunacağız. Evim Şahane’de kullanılan duvar kağıdı modelleri şimdiye kadar yapılmış olan evlerden özenle seçilmiştir. Selim Bey ve ekibinin yeniden dekore ettiği evlerde ev sahiplerinin zevklerine göre seçilen duvar kağıtları Evim Şahane’de yapılan evleri daha bir şık ve daha derin göstermektedir.

Ortama derinlik katan duvar kağıdı modelleri, aynı zamanda Evim Şahane evlerine sıcacık bir havada ekliyor. Gelin hep birlikte bu zamana kadar Evim Şahane ekibi tarafından yeniden dekore edilen evlerde kullanılan duvar kağıdı resimlerine biz göz atalım. Galerimizde sizler için Evim Şahane duvar kağıdı örnekleri yer alıyor, buyurun hanımlar ve beyler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir