Etiketler elbise

0

Uzun Elbise Modelleri

  Uzun elbise modelleri bu sezon boyundan bağlamalı, askılı, tek omuz, straples modelleri ile oldukça beğenilirken omuz, bacak ve sırt dekolteleri ile de dikkatleri üstüne çekerek sezonun en beğenilen elbise modellerinden oluyorlar. Ayrıca çeşitli...

0

Düğünlük Elbise Modelleri

En güzel düğün elbiselerini sizler için derledik ve düğünde giyilecek elbise modelleri hakkında fikir önerilerinde bulunduk. Düğün için şık elbise modelleri arıyorsanız modellere göz atabilirsiniz. Yeni sezon şık düğünlük elbiseler sizlerle.

0

Uzun Kollu Elbise Modelleri

Hem mini elbiseler hem de uzun ve yırtmaçlı elbiseler yeni sezonda uzun kollu olarak çok şık bir şekilde kışlık giyim ürünleri arasında karşımıza çıkıyor. Bayan elbise modelleri bu sezon uzun kollu tasarımları ile dikkat çekiyor. Yeni sezonunun modası uzun kollu elbise modelleri mutlaka üzerinizde bu yıl yer almalı.

0

Belden Bağlamalı Elbiseler

En güzel elbise modelleri arıyorsanız ve sezonun ne tarz elbiseleri moda diye merak ediyorsanız, sizler için hemen söyleyelim. Bu sezon belden bağlamlı elbiseler çok trend bayanlar. Bayan kışlık giyim elbise modelleri trendi olan şık belden bağlamalı elbiselere göz atın.

0

2014 Yılbaşı Abiyeleri

Yılbaşı için abiye elbise modelleri arasında kaybolup gidenler için en güzel yeni yıl abiye elbise modellerini derledik ve seçim yapmanızda sizlere faydası dokunacağına inanıyoruz.