Etiketler dövme çeşitleri

0

Küçük Aşk Dövmeleri

Küçük aşk dövmeleri, dövme modelleri arasında özellikle de sevgililer arasında çok popüler. Aşk dövmeleri, küçük dövme modelleri seven bayan ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 2015 dövme modelleri arasında çiftler için küçük aşk dövmeleri sevimliliği ile dikkat çekiyor.

0

Bilek Dövmesi Modelleri

Bilek bölgesi için tercih edilen dövme modelleri hem bayanların hem de erkeklerin beğendiği yaz için dövme modelleri arasında yer alıyor. Bilek dövmesi modelleri ve bileğe yapılan dövme modelleri son dönemlerde sıkça tercih edilmektedir.

0

Dövme Modelleri

En tarz dövme modelleri arıyorsanız, sizler için bir araya getirdiğimiz en güzel dövme modellerine göz atabilir ve içinden beğendiğiniz tasarımları dövmecinize göstererek hemen vücudunuzun istediğiniz bölgesine yaptırabilirsiniz. Son dönemlerde bayan dövme modelleri arasında küçük...

0

Yaz İçin Dövme Modelleri

Yaz aylarında uzun kollu, kalın, boğazlı kazak ve pantolonlara elveda dediğimiz, yerini kısa, mini, açık yazlık kıyafetlerin aldığı için dövme modelleri de en çok bu mevsimde yapılıyor. Bu yaz sizde dövmeniz ile dikkat çekmek...

0

Bacağa Jartiyer Dövmesi Modelleri

En moda bayan dövme modelleri arasında jartiyer dövmeleri şu sıralar çok trend. Bacakta jartiyer dövmesi ile çekiciliğinizi ve kadınsılığını ön plana çıkartabilirsiniz. En güzel bayan dövmeleri trendine bacağa jartiyer dövmeleri eklendi.

0

Tattoo Modelleri

Birbirinden eşsiz modelleri ile dikkat çeken yeni tattoo modelleri hem erkeklerin hem de kadınların tarzına uyum sağlayan çeşitleri ile dikkat çekiyor. Birbirinden hoş tattoo desenleri aynı zamanda renkli örnekleri ile de göze hitap ediyor.