Etiketler dizilerde giyilen kıyafetler

0

Güzel Köylü 48. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Güzel Köylü dizisinde giyilen kıyafetler her hafta ilgi görüyor ve bu hafta da Gizem Karaca kıyafetleri, takıları, ayakkabı modelleri şıklığı ile göz dolduruyor. Güzel Köylü 48. bölümde giyilen dizi kıyafetleri arasında Gül’ün kot tulumu çok şık.

0

Kara Para Aşk 47. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Atv’nin sevilerek izlenen dizisi Kara Para Aşk 47. bölüm dizi kıyafetleri ile de ilgi çekmeye devam ediyorken, dizi sponsorları ve markaları hakkında da adından söz ettirmeye devam ediyor. 20 Mayıs akşamı aynı saatinde Atv’de yayınlanacak olan Kara Para Aşk son bölüm kıyafetleri ve markalarına yer vermeden geçmedik elbette.

Poyraz Karayel 20. bölüm Songül kolyeleri 0

Poyraz Karayel 20. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Poyraz Karayel dizisinde giyilen kıyafetleri markaları 20. bölümde de sizlerle buluşuyor. 20 Mayıs akşamı Kanal D’de yayınlanan 20. bölümde giyilen Poyraz kıyafetleri ve Ayşegül kıyafetleri ne marka diye merak edenler, galerimize göz atabilirler.

0

Kaderimin Yazıldığı Gün 30. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizi kıyafetleri ve markaları, Kaderimin Yazıldığı Gün dizi sponsorları her hafta sizler için açıklanıyor ve bu hafta da Kaderimin Yazıldığı Gün 19 mayıs kıyafetleri ne marka diye merak edenlerin sorularını yanıtlıyoruz.

Kiraz Mevsimi 16 mayıs 45. bölümde Şeyma'nın giydiği turuncu etek modeli 0

Kiraz Mevsimi 45. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Fox ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan Kiraz Mevsimi dizisi, dizi kıyafetleri ve dizi sponsorları ile son dönemlerde adından moda magazin dünyasında sıkça söz ettirmektedir. Ünlülerin kıyafetleri arasında Özge Gürel’in Kiraz Mevsimi kıyafetleri çok seviliyor. Kiraz...