Etiketler dizi sponsorları

0

Çilek Kokusu Dizi Kıyafetleri

24 Haziran Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Çilek Kokusu dizisi 1. bölüm kıyafetlerine sayfamızda sizler için yer verdik ve dizinin başrol oyuncuları hakkında da küçük bilgilere konumuzda yerini aldı. Çilek Kokusu 1. bölüm kıyafetleri markaları da çok yakında sizlerle buluşacaktır.

0

Güneşin Kızları Kıyafetleri Markaları

Güneşin Kızları kıyafetleri, Güneşin Kızları 1. bölüm kıyafetleri ve 2. bölüm kıyafetleri markaları ile birlikte sizlere Güneşin Kızları dizi sponsorlarını da açıklıyoruz. Kıyafet sponsorları ile son dönemlerde Kanal D dizileri arasında büyük ses getiren Güneşin Kızları yeni bölüm kıyafetleri markası her hafta sizlerle buluşmaya devam edecek.

0

Asla Vazgeçmem 17. Bölüm Kıyafetleri

Show TV’nin Perşembe akşamları izlenme rekorları kıran dizisi Asla Vazgeçmem kıyafetleri, Asla Vazgeçmem dizi elbiseleri 17. bölümde de beğeni kazanacak. Asla Vazgeçmem 17. bölümde İclal’ın giydiği kırmızı elbise, Nur’un giydiği siyah elbise ve takı modelleri çok beğeni kazanacak.

0

Asla Vazgeçmem 16. Bölüm Kıyafetleri

Her hafta şık dizi kıyafetleri ile beğeni kazanan Asla Vazgeçmem dizisinin 16.bölümünde giyilen ünlülerin kıyafetlerine yer verdik. Asla Vazgeçmem 16. bölüm Nur kıyafetleri, İclal kıyafetleri ve Yiğit kıyafetleri sizler için galerimizde.

0

Asla Vazgeçmem 15. Bölüm Kıyafetleri

Asla Vazgeçmem dizisi kıyafetleri 15. bölümde de yine dikkat çekmeye devam ediyor. Asla Vazgeçmem kıyafetleri arasında İclal kıyafetleri ve Nur kıyafetleri beğeni kazanıyor. Asla Vazgeçmem dizisi kıyafetleri arasında özellikle de Yiğit kıyafetleri ilgi görüyor.

0

Maral Sezon Finali Kıyafetleri (12. Bölüm)

Maral en güzel hikayem dizi kıyafetleri ve markaları sizler için sayfamızda yer almaya devam ediyor ve birbirinden şık Deniz elbiseleri, Maral elbiseleri ve Alara elbiseleri markaları, nereden giyiniyor sorularının yanıtları sayfamızda yer almaya her hafta devam edecek.