Etiketler deryanın dünyası kanaltürk

0

Deryanın Dünyası Örgü Fanus Yapılışı 21 Ocak Çarşamba

Deryanın Dünyası fanus örgü kapak modeli birçok bayanın hoşuna gitti. Bizlerde hiç vakit kaybetmeden Derya Baykal’ın Kanaltürk ekranlarında sunduğu Deryanın Dünyası programında yapılışını anlattığı örgü fanus nasıl yapılır makalemizde yer verdik.

0

Deryanın Dünyası Vualli Saç Bandı Yapılışı 20 Ocak Salı

Birbirinden kolay örgü modellerini Kanaltürk ekranlarında sunduğu program Deryanın Dünyasında anlatan Derya Baykal, 20 Ocak salı günü vualli örgü saç bandı yapımını anlattı. Örgü saç bandı modellerini seviyorsanız, deryanın Dünyası vualli saç bandı yapılışı oldukça basit.

0

Derya’nın Dünyası 19 Ocak Gri Kazak Yapılışı

Hafta içi her gün Kanaltürk ekranlarında bayanlar tarafından izlenme rekorları kıran, Derya Baykal’ın sunduğu Derya’nın Dünyası isimli programda yapılan örgüler büyük ilgi görüyor. Deryanın Dünyası örgüleri beğeni toplamaya devam ederken, 19 Ocak Pazartesi günü yayınlanan programda gri bayan kazağı yapımı ve ölçüleri sizler için açıklandı.

0

Derya’nın Dünyası 15 Ocak Örümcekli Şal Yapılışı

Derya Baykal’ın hazırlayıp sunduğu Derya’nın Dünyası programında 15 Ocak perşembe günü yapılan motifli çok şık örümcekli şal modeli yapılışı sizler için detaylıca anlatıldı. Örümcel şal nasıl yapılır, kaç numara örgü ip ve tığ gereklidir tüm detaylar sizlerle.

0

Derya’nın Dünyası Fıstıklı Bere Yapımı

Derya Baykal’ın programı Deryanın Dünyasında Sibel Kavaklıoğlu tarafından örülen fıstıklı bere nasıl yapılır, fıstıklı örgü bere yapılışı sizler için anlatıldı. Örgü bere modeli sevenler için çok sevilen fıstıklı berenin yapımı videoda da anlatılmaktadır.