Etiketler bu tarz benim yarışmacıları

0

Show TV Bu Tarz Benim Birincisi Kim Oldu?

Show TV’nin iddialı moda yarışması Bu Tarz Benim’in 1 Mart Pazar günü yayınlanan son bölümünde birinci kesinleşti. Show TV Bu Tarz Benim kazananı büyük ödülün sahibi oldu. 1 Mart Bu Tarz Benim büyük finalde...

0

TV8 Bu Tarz Benim Kıyafetleri 6 Şubat Cuma

Birbirinden şık 6 Şubat Cuma Bu Tarz Benim kıyafetleri galerimizde göz atmanızı bekliyor. Sizler için TV8 gerçek Bu Tarz Benim kıyafetlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bu Tarz Benim yarışmacı kızların kıyafetleri dün yayınlanan yeni bölümde nefes kesti.

0

TV8 Bu Tarz Benim Kıyafetleri 23 Ocak 2015 Cuma

Bu Tarz Benim yarışmasında giyilen kıyafetler nefes kesiyor. Pek çok kişi Bu Tarz Benim kıyafetleri ne kadar, yarışmacı kızlar nereden giyiniyor merak ediyor. Sevilen yarışma programı gerçek Bu Tarz Benim TV8 kıyafetleri 23 Ocak Cuma günü sizlerle buluşuyor.

0

Bu Tarz Benim Kıyafetleri TV8 22 Ocak Perşembe 2015

Fenomen moda yarışmacı Bu Tarz Benim her gün yayınlanan yeni bölüm kıyafetleri ile takipte. Birbirinden şık elbiseler, aksesuarlar ve kışlık kıyafetler Bu Tarz Benim moda yarışında yarışmacı kızları birbirine rakip kılıyor. Gerçek TV8 Bu Tarz Benim 22 Ocak Perşembe kıyafetleri sizlerle.

0

TV8 Gerçek Bu Tarz Benim Kıyafetleri 21 Ocak Salı

Moda ve tarz tutkunu kadınların beğenisini toplayan Bu Tarz Benim TV8 ekranlarında hafta içi her gün 15:45’de başlıyor. Gerçek Bu Tarz Benim yarışmacı kızları kıyafetleri her gün nefes kesiyor. Podyumda adeta moda rüzgarları esiyor. Bu Tarz Benim 21 Ocak kıyafetlerine bayılacaksınız.

0

TV8 Gerçek Bu Tarz Benim Kıyafetleri 17 Ocak Eleme Gecesi

İkinci sezonu ile TV8 ekranlarında moda rüzgarını estiren yarışma Bu Tarz Benim kıyafetleri izleyiciyi ve jüriyi şaşırtmaya devam ediyor. Bu Tarz Benim eleme gecesi kıyafetleri dün geceye damga vurdu. 17 Ocak Gerçek Bu Tarz Benim eleme gecesi kostümleri sizlerle.