Etiketler asla vazgeçmem

0

Asla Vazgeçmem 17. Bölüm Kıyafetleri

Show TV’nin Perşembe akşamları izlenme rekorları kıran dizisi Asla Vazgeçmem kıyafetleri, Asla Vazgeçmem dizi elbiseleri 17. bölümde de beğeni kazanacak. Asla Vazgeçmem 17. bölümde İclal’ın giydiği kırmızı elbise, Nur’un giydiği siyah elbise ve takı modelleri çok beğeni kazanacak.

0

Asla Vazgeçmem 16. Bölüm Kıyafetleri

Her hafta şık dizi kıyafetleri ile beğeni kazanan Asla Vazgeçmem dizisinin 16.bölümünde giyilen ünlülerin kıyafetlerine yer verdik. Asla Vazgeçmem 16. bölüm Nur kıyafetleri, İclal kıyafetleri ve Yiğit kıyafetleri sizler için galerimizde.

0

Asla Vazgeçmem 15. Bölüm Kıyafetleri

Asla Vazgeçmem dizisi kıyafetleri 15. bölümde de yine dikkat çekmeye devam ediyor. Asla Vazgeçmem kıyafetleri arasında İclal kıyafetleri ve Nur kıyafetleri beğeni kazanıyor. Asla Vazgeçmem dizisi kıyafetleri arasında özellikle de Yiğit kıyafetleri ilgi görüyor.

0

Asla Vazgeçmem 14. Bölüm Kıyafetleri

Asla Vazgeçmem dizisi kıyafetleri ile karşınızdayız ve sizler için dizinin başrol oyuncusu olan Amine Gülşe kıyafetleri, Tolgahan Sayışman kıyafetleri ve Şafak Pekdemir kıyafetleri görsellerine galerimizde yer verdik. Asla Vazgeçmem kıyafetleri 14. bölümde çok şık....

0

Asla Vazgeçmem Kıyafetleri

Show TV’nin sevilen dizisi Asla Vazgeçmem Perşembe akşamları izleyicisini ekrana kilitlemeyi çok iyi başarıyor. Dizilerde giyilen kıyafetler ve ünlülerin kıyafetleri son dönemlerde dizi magazin dünyasında adından sıkça söz ettirdiği gibi, Asla Vazgeçmem dizisi kıyafetleri...

0

Asla Vazgeçmem Amine Gülşe (Nur) Gelinliği

Asla Vazgeçmem dizisinde Amine Gülşe’nin giydiği gelinlik modeli, 2015 gelinlikleri arasında trend tasarımlardan. Asla Vazgeçmem Nur gelinliği ve gelin takıları, sayfamızda sizlerle paylaşıldı. Amine Gülşe’nin yeni dizisi Asla Vazgeçmem Nur’un gelinlik modeline yakından göz atamaya buyurun.