Etiketler asla vazgeçmem dizisi kıyafetleri

Şafak Pekdemir'in Asla Vazgeçmem dizisi son bölümünde giydiği etek Serli Sarıcılar tasarımıdır. 0

Asla Vazgeçmem 17. Bölüm Kıyafetleri

Show TV’nin Perşembe akşamları izlenme rekorları kıran dizisi Asla Vazgeçmem kıyafetleri, Asla Vazgeçmem dizi elbiseleri 17. bölümde de beğeni kazanacak. Asla Vazgeçmem 17. bölümde İclal’ın giydiği kırmızı elbise, Nur’un giydiği siyah elbise ve takı modelleri çok beğeni kazanacak.

Asla Vazgeçmem 28 mayıs 16 bölüm dizi kıyafetleri 0

Asla Vazgeçmem 16. Bölüm Kıyafetleri

Her hafta şık dizi kıyafetleri ile beğeni kazanan Asla Vazgeçmem dizisinin 16.bölümünde giyilen ünlülerin kıyafetlerine yer verdik. Asla Vazgeçmem 16. bölüm Nur kıyafetleri, İclal kıyafetleri ve Yiğit kıyafetleri sizler için galerimizde.

Asla Vazgeçmem dizi kıyafetleri 21 mayıs 15 bölüm 0

Asla Vazgeçmem 15. Bölüm Kıyafetleri

Asla Vazgeçmem dizisi kıyafetleri 15. bölümde de yine dikkat çekmeye devam ediyor. Asla Vazgeçmem kıyafetleri arasında İclal kıyafetleri ve Nur kıyafetleri beğeni kazanıyor. Asla Vazgeçmem dizisi kıyafetleri arasında özellikle de Yiğit kıyafetleri ilgi görüyor.

Asla Vazgeçmem 14 Mayıs 14 bölüm kıyafetleri 0

Asla Vazgeçmem 14. Bölüm Kıyafetleri

Asla Vazgeçmem dizisi kıyafetleri ile karşınızdayız ve sizler için dizinin başrol oyuncusu olan Amine Gülşe kıyafetleri, Tolgahan Sayışman kıyafetleri ve Şafak Pekdemir kıyafetleri görsellerine galerimizde yer verdik. Asla Vazgeçmem kıyafetleri 14. bölümde çok şık....