Etiketler aksesuar modelleri

0

Beyaz Saat Modelleri

Marka kol saati modelleri şüphesiz hepimizin en çok kullandığı aksesuar modellerindendir. Bayan ve erkekler için beyaz kol saatleri bu sezon çok trend. Saat modasında beyaz saat modelleri revaçta olduğunu söyleyerek, sizlerle bayan ve erkek beyaz kol saatlerini takdim ediyorum.

0

Gümüş Kelepçe Bilezik Modelleri

Bayanları şık ve gösterişli gösteren 2015 kelepçe bilezik modellerini sizler için makalemizde bir araya getirdik. En güzel takı modelleri arasından mutlaka kelepçe gümüş bilezik modelleri seçmeyi de ihmal etmeyin. Çünkü bu yıl takı modasında gümüş kelepçe bayan bilezikleri ön planda.

0

Deri Bileklik Modelleri

En şık takı modelleri arasında deri bileklik modelleri de yerini almış bulunuyor. Son dönemlerin aksesuar modelleri arasında bayanların şıklığını deri bayan bileklikleri sağlıyor. En güzel ve en şık deri bileklikler sizler için bir araya getirildi.

0

Geniş Kenarlı Şapka Modelleri

Birbirinden güzel şapka modelleri arasında en çok dikkat çeken şüphesiz geniş kenarlı şapkalar olacak. Bayanlar için geniş kenarlı şapka modelleri trend aksesuarlar arasında.

0

Püsküllü Takı Modelleri

Püskül detaylı küpe, yüzük, kolye ve bileklik modelleri sezonun trend takıları başında geldiğini biliyor muydunuz? Püsküllü takılar bu sezon birçok kıyafetin tamamlayacısı olacak hanımlar. Püsküllü takı modellerine mutlaka bu yıl yer vermelisiniz.

0

Modern Kısa Gelin Duvakları

Genellikle kısa saçlı gelin adaylarının tercih ettiği kısa duvak modelleri, günümüzde modern bir tasarıma sahip olarak uzun saçlı gelin adaylarının da tercihleri arasında yer alıyor. Modern tarzda hazır edilen kısa gelin duvak modelleri, düğün...