Etiketler abiye

0

Mavi Abiye Modelleri

Tutkunun rengi olan mavi bu sezon birbirinden şık 2015 abiyeleri modellerini renklendirdi, ışıltısına ışıltısına kattı ve hem koyu hem de açık rengi ile en güzel gece kıyafetlerini bizlerin şıklığı için hazır etti. Straplez mavi...

0

Siyah Abiye Modelleri

Birbirinden şık modelleri ve süslemeleri ile siyah abiye modelleri yeni sezonda özel davetlerin gözdesi haline dönüşecek ve çok şık tasarımları ile biz kadınların güzelliğini pekiştirerek göz kamaştırıcı olmasını sağlayacak. Çekici ve alımlı görünmek isteyen,...

0

Büyük Beden Abiye Kıyafetleri

Büyük beden bayan giyim modelleri de son dönemlerde göze hitap eden şıklıkları ile herkesin tarzına uyum sağlıyor. Büyük beden abiye elbise modelleri de abiye kıyafetler arasında en şık tasarımlara sahip. Büyük beden giyinenler için en güzel abiye kıyafet modelleri renkleri ile de büyülüyor.

0

2014 Yılbaşı Abiyeleri

Yılbaşı için abiye elbise modelleri arasında kaybolup gidenler için en güzel yeni yıl abiye elbise modellerini derledik ve seçim yapmanızda sizlere faydası dokunacağına inanıyoruz.

0

Yılbaşı Siyah Abiye Modelleri 2014

Siyah yılbaşı abiye elbise modelleri, yeni yıla girerken abiye tercih eden ve siyah rengi seven hanımların tercihleri arasında yer alıyor. Sizler için yılbaşı siyah abiye modelleri arasından en gözde modelleri bir araya getirdik.