Eklem Yüzüğü Modelleri

2014-Eklem-Yuzugu-Modelleri

Kayıp dizisinde Aslı Enver’in canlandırdığı Özlem’in parmağında görmüş olduğum eklem yüzüğü modelini benim gibi beğenen ve merak edenler için aynı zamanda knuckle rings ya da knuckle yüzük de denilen eklem yüzük modellerine sayfamızda yer vermek istedim. Eklem yüzüğü modelleri bayanların parmaklarında farklı bir asalet ortaya çıkartıyor ve çok şık ve dikkat çekici bir güzellik ile göz kamaştırıyor.

Son dönemlerin popüler yüzük modelleri arasında yer alan ve pek çok bayan tarafından da kullanılmaya başlayan eklem yüzükleri sizlerin de parmaklarında neden yer almasın? Eklem yüzükleri 2014 modelleri arasından tarzınıza ve zevklerinize uyum sağlayacak çeşitli yüzükler seçebilir ve hem günlük hayatınızda hem de özel günlerinizde knuckle yüzük modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Parmaklara zenginlik kazandıran knuckle rings 2014 modelleri ile sizler için galerimizde hanımlar. Hem çok sade hem de oldukça gösterişli herkesin beğenisini kazanacak çeşitlilikte ve isterseniz renklilikte eklem yüzük modelleri bulunuyor. İşte bu yılın takı modasında kendine yer edinen ve popüleritesini giderek arttıran çok şık bayan eklem yüzük modelleri, buyurun galerimizde sizleri beklemekte. Galeride yer verdiğimiz eklem yüzüğü modellerine quqla.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir