Küçük Aşk Dövmeleri

Vücuda uyumlu boya maddeleri kullanılarak özel olarak üretilmiş cihazlar vasıtasıyla derinin üzerine işlenen motif ya da çeşitli desen olarak tanımlanan dövme, günümüz gençlerinin hatta daha da yetişkin insanların arasında oldukça popüler olmuştur. Özellikle de sevgililer arasında love yazılı küçük aşk dövmeleri çok sık tercih edilmektedir. Bu nedenle sizlere ...

kucuk-love-yazili-dovmeler

Küçük love yazılı aşk dövmeleri

Vücuda uyumlu boya maddeleri kullanılarak özel olarak üretilmiş cihazlar vasıtasıyla derinin üzerine işlenen motif ya da çeşitli desen olarak tanımlanan dövme, günümüz gençlerinin hatta daha da yetişkin insanların arasında oldukça popüler olmuştur. Özellikle de sevgililer arasında love yazılı küçük aşk dövmeleri çok sık tercih edilmektedir. Bu nedenle sizlere love yazısı ile yapılmış olan değişik, küçük aşk dövmelerinden örnekler sunmak istedik.

Aşağıda yer alan galerimizde vücudun çeşitli bölgelerine yapılmış love yazılı dövme modellerini göreceksiniz. Küçük aşk dövmesi yaptırmak istiyorsanız galerimizde ki örneklerden fikir alabilirsiniz. Parmaklar, eller, kollar, bilekler, boyun arkası ve sırt küçük aşk dövme resimleri için bana göre en uygun vücut yerlerindendir.

Küçük aşk dövmesi modelleri arasından dilediğiniz deseni vücudunuzda dilediğiniz bölgeye işletebilirsiniz. İşte sizlere küçük aşk dövmeleri. Hem bayanlar, hem erkekler hem de sevgililer bu küçük aşk dövmeleri çok sevecekler.

Etiketler: , , , , , , , ,
Perşembe, 4 Nisan 2013, 23:11 | Dövme | 0 Yorum | 2911 Okunma
Yazar LaLe

Yorum Gönder