Hint Kınası Dövme Modelleri

Kalıcı ya da geçici diğer boya içerikli dövme modellerinin sağlıksız olması sizi endişeye düşürüyorsa bu dövmeleri yaptırmak yerine hint kınası ile vücudunuzun çeşitli bölgelerine dövme yaptırmak istiyorsanız, hint kınası ile yapılan dövme modelleri arasından ...

Hint-Kinasi-ile-Dovme-Yapma

Kalıcı ya da geçici diğer boya içerikli dövme modellerinin sağlıksız olması sizi endişeye düşürüyorsa bu dövmeleri yaptırmak yerine hint kınası ile vücudunuzun çeşitli bölgelerine dövme yaptırmak istiyorsanız, hint kınası ile yapılan dövme modelleri arasından kendiniz için bir dövme şekli seçebilirsiniz. Kola, omuza, ayağa, bileğe ve daha vücudun pek çok bölgesinde çok hoş desen ve modellerde hint kınası ile dövme yaptırmak ya da yapmak mümkün.

Hint kınası dövme modelleri genellikle bayanlar arasında çok yaygındır. Egzotik görünümü farklı bir hava kazandıran hint kınası dövmeleri pek çok bayan için iyi bir seçenek oluyor. Üstelik kıvrımlı olarak yapılan hint kınası dövmeleri daha şık ve hoş görünüm kazandırıyor.

Hint kınası dövme örneklerinin yer aldığı galerimizde birbirinden çeşitli dövme modelleri bulacaksınız. Herhangi birini seçebilir ya da yaratıcılığını ön plana çıkartarak daha hoş modellerde hint kınası dövmesi yaptırabilirsiniz. Sırta, omuza veya kollara da çok hoş hint kınası dövmeleri yapılabiliyor. Gelin fikir edinmek için galerimizi bir gezelim.

Hint Kınası ile Yapılan Dövmeler

Etiketler: , ,
Pazartesi, 24 Şubat 2014, 8:00 | Dövme | 0 Yorum | 1404 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Erkek ve kız bebekleriniz için marifetli ellerinizle örgü bebek pantolonları örebilir, kış aylarında minik ...

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Kilolu bayanlar için hazır edilmiş birbirinden özel şıklığa ve renklere sahip olan kışlık elbise modellerine ...

Kara Para Aşk 29. Bölümde Giyilen Kıyafetler

Kara Para Aşk 29. Bölümde Giyilen Kıyafetler

Kara Para Aşk dizisi her hafta olduğu gibi bu hafta da şık kıyafet modelleri ile hepimizi ekran başına kilitlemeyi ...