Doğal Yollarla Saç Uzatma Formülü

Dogal-Yolla-Sac-Uzatma

Doğal yollarla saç uzatma formülü yazımızın devamında yer alıyor, bu formülü düzenli bir şekilde saçlarınıza uygulayarak kısa bir süre içinde saçlarınızın arzu ettiğiniz uzunluğa gelmesini sağlayabilirsiniz. Saçlarınızı doğal yöntemlerle uzatmak artık mümkün. Evde kolaylık hazırlayabileceğiniz saç bakım kürü oldukça etkili. Dilerseniz kürümüzü kısaca tanıyalım;

Doğal yolla saç uzatma

Kürümüzü 8 hafta uygulayalım ve 2 hafta ara verelim. Saçlarda dökülmeler görünecektir, sakin olun panik yapmayın. Ölü saçlar dökülüyor, buda saçlarınızın daha sağlıklı uzamasını sağlıyor. Kürün için başka malzemeler karıştırmayın. Unutmayın ki ana madde badem yağı, bemıx ve sinameke otudur.

Kürün saçlarınızda etkisini 3 ayda görebileceksiniz. Tek yapmanız gereken sabırlı olmak. Bu uygulamayı yaparken başka bakım yapmamanızı tavsiye ederim. Çünkü saçınızı çok yorabilir. Saç da boya olması durumu sizi endişelendirmesin, sadece badem yağından dolayı az fark edilen saçlarınızın tonunda koyulaşma olabilir. Kürün içine kokulu yağlar ekleyebilirsiniz. Buda kürün kötü kokusunu giderecektir. Gördüğünüz gibi adımlar çok kolaydır, rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Saçlarınıza bu şansı tanıyın etkisini mutlaka göreceksiniz..

Sinameke, bemıx ve bademyağı kürü hazırlanışı

1 tutam (yaklaşık 7-8 yaprak gibi) sinamekiyi yarım çay bardağı suda birkaç taşım ( birkaç saniye fokurdasın) kaynatın. Ilıyınca içine mevcut olduğu şişenin kapağı kadar tatlı badem yağı ve 1 bemiks ampül ekleyin. Bemiks ampulün üzerindeki işaret yerine birkaç bıçak darbesi uygulayarak kolayca kırabilirsiniz. Daha sonra saç diplerinize sürün. Folyo ile hava almayacak şekilde saçınızı kapatın. 4-5 saat bekleyin ve yıkayın.

Not: Karışım her uygulama için ayrı yapılmalı yani uygulamadan önce taze olarak hazırlanmalıdır.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir