Sibel Can Ev Dekorasyonu

Kariyerine dansözlük ile başlayan, sonrasında oyunculuğa yönelen ve son olarak da kariyerini şarkıcılık ile devam ettiren mavi gözlü güzel sanatçı Sibel Can’ın ev dekorasyon görüntülerini siz değerli meraklı ziyaretçilerimiz için sayfamızda bir araya getirdik. ...

sibel-canin-evi

Sibel Can’ın evi

Kariyerine dansözlük ile başlayan, sonrasında oyunculuğa yönelen ve son olarak da kariyerini şarkıcılık ile devam ettiren mavi gözlü güzel sanatçı Sibel Can’ın ev dekorasyon görüntülerini siz değerli meraklı ziyaretçilerimiz için sayfamızda bir araya getirdik. Hakan Ural ile olan evliliğinden Melisa ve Engincan isimlerinde iki çocuğu, Sulhi Aksüt ile olan evliliğinden de Emir adında toplamda üç çocuğu olan Sibel Can, bu saray yavrusu gibi evinde çocukları ile birlikte mutlu bir yaşam sürüyor.

Sibel Can’ın ev dekorasyonu ünlü sanatçının zevklerini yansıtıyor.  Şatafatlı ve her daim şık görünmeyi seven Sibel Can, bu zevkini ev dekorasyonunda da ön plana çıkartıyor. Oldukça zevkli döşenmiş modern bir evde yaşayan Sibel Can, evinin kapıları merak edenler için açtı.

Sibel Can’ın modern bir şıklıkta döşenmiş ev dekorasyonuna göz atmak için buyurun galerimize. Galerimizde Sibel Can’ın evinden çekilen fotoğraflar sizlerinde ev dekorasyonuna fikir olabilir. İşte Sibel Can’ın yaşadığı evi ve bu evin dekorasyonu.

Etiketler: , , , , , ,
Salı, 2 Nisan 2013, 21:30 | Dekorasyon | 0 Yorum | 1039 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim final gecesi kıyafetleri de nefes kesti. Bu Tarz Benim 20 Aralık gecesi gerçekleşen final akşamında ...

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Sevilerek her pazar akşamı izlenen Gönül İşleri dizi kıyafetleri 11. bölümde de yine adından söz ettiren ...

Kiraz Mevsimi 24. Bölüm Kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 24. Bölüm Kıyafetleri

Fox TV'nin Cumartesi akşamları izlenme rekorları kıran dizisi Kiraz Mevsimi kıyafetleri her hafta dikkat çektiği gibi, ...