Evim Şahane’de Yapılan Mutfaklar

Mimar Selim Yuhay ve Evim Şahane ustaları mutfak dekorasyon modasını Kanal D ekranlarına taşımaya devam ederken, bizde sizlere fikir vermesi açısından bu zamana kadar Selim Yuhay eşliğinde dekore edilen mutfakların görsellerini paylaşıyoruz. Evim Şahane ekibi tarafından yapılan mutfaklar gerçekten eski hallerinden o kadar farklı bir boyuta taşınıyor ki, ev sahipleri de ...

Evim Şahane Mutfak

Mimar Selim Yuhay ve Evim Şahane ustaları mutfak dekorasyon modasını Kanal D ekranlarına taşımaya devam ederken, bizde sizlere fikir vermesi açısından bu zamana kadar Selim Yuhay eşliğinde dekore edilen mutfakların görsellerini paylaşıyoruz.

Evim Şahane ekibi tarafından yapılan mutfaklar gerçekten eski hallerinden o kadar farklı bir boyuta taşınıyor ki, ev sahipleri de yeni mutfaklarının kendilerinin olduğuna inanmakta zorluk çekiyorlar.

Evim Şahane tarafından tepeden tırnağa mutfaklarda yaşanan bu değişimler başta ev sahipleri olmak üzere ekran başındakileri de hayrete düşürüyor.

Eğer sizde mutfağınızı yeniden dekore etmek istiyorsanız Evim Şahane programına başvuruda bulunabilir ya da Evim Şahane’nin yapmış olduğu mutfak dekorasyonlarına göz atarak kendi imkanlarınızla mutfağınızı dekore edebilirsiniz.

İşte Evim Şahane’de yapılan mutfak dekorasyonları.

Evim Şahane Mutfak Dekorasyonları

Etiketler: , ,
Pazartesi, 22 Ekim 2012, 14:00 | Dekorasyon | 0 Yorum | 1901 Okunma
Yazar LaLe

Yorum Gönder