Çalıkuşu Azelya Kimdir?

Calikusu-Azelya-Kim

Ekranların sevilen dizisi Çalıkuşu’nda Fahriye Evcen Çalıkuşu Feride’yi, Burak Özçivit ise Kamran’ı canlandırmaktadır. Dizi her hafta yeni olaylara imza atarken, diziye yeni oyuncularda dahil olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Muhteşem Yüzyıl dizisindeki rolü son bulan Hilmi Cem’de Çalıkuşu dizisine transfer olmuş ve Yusuf karakterini oynamaya başlamıştı. Bu hafta ise Çalıkuşu dizisinin kadrosuna bir yeni oyuncu daha ekleniyor.

Azelya Kim?

Çalıkuşu dizisinin kadrosunda yer alacak olan yeni oyuncuyu Küçük Kadınlar dizisinden tanıyoruz. Son olarak Fatih Sultan Mehmet’in hayatının anlatıldığı Fatih dizisinde rol olan Hande Soral, Çalıkuşu dizisinde Azelya karakterine hayat veriyor. Azelya’yı oynayan oyuncu Hande Soral başarılı oyunculuk performansı ile olumlu pek çok eleştiri alacak gibi görünüyor.

Hande Soral yaptığı röportajında, bu sezon severek izlediği tek dizinin Çalıkuşu olduğunu ve dizinin kadrosunda yer almaktan da çok memnun olduğunu açıklamıştı. Azelya’yı oynayan Hande Soral bu rolün onu çok heyecanlandırdığını da söyledi. Bakalım izleyici Hande Soral’ı Azelya olarak sevecek mi, hep birlikte göreceğiz.

Çalıkuşu Hande Soral

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir