Bugünün Saraylısı Ne Zaman Başlayacak?

bugunun-saraylisi-ne-zaman-cikacak

Avşar Film’in Bugünün Saraylısı dizisi Refik Halit Karay’ın aynı adlı romanından esinlenerek çekimlerine başlandı ve yeni dizinin ne zaman başlayacağı konusunda hem sosyal medyada he de bazı web sitelerinde haberleri dolaşmaktadır. Başrollerinde Selçuk Yöntem, Cansu Tosun, Serhat Teoman, Ali Ersan Duru, Nazan Kesal ve Begüm Akkaya’nın yer aldığı Bugünün Saraylısı adlı dizinin ne zaman başlayacağı, dizinin konusu hakkında detaylı bir bilgi edinmek için doğru adrestesiniz.

Bugünün Saraylısı dizisinin yayın tarihi şimdilik kesinleşmiş değil, ancak Ekim ayının son haftası yeni dizi ATV ekranında yayında olacak. Bugünün Saraylısı dizisi ne zaman başlayacak diye merak edenler Ekim ayının son haftasını bekleyerek yeni dizisi ATV ekranında izlemeye başlayabilirler. Son dönemin iddialı yapımlarından olan Bugünün Saraylısı yayınlandığı günden itibaren reytingleri zorlayacak gibi görünüyor.

Bugünün Saraylısı dizisinin yayın tarihi hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra biraz da dizinin konusu hakkında sizleri bilgilendirelim istedik. Bugünün Saraylısı dizisinin konusu şöyledir:

Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan “Saraylı Bey” lakaplı Ata Katiboğlu (Selçuk Yöntem), ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade (Nazan Kesal) ve kızı Feride (Begüm Akkaya) bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur. Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri’deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen (Cansu Tosun), “Bugünün Saraylısı” olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen’le beraber başta Savaş (Serhat Teoman) ve Fatih (Ali Ersan Duru) olmak üzere herkesin de hayatı değişecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir