Bugünün Saraylısı Kıyafetleri

Bugunun-Saraylisi-Dizisinde-Giyilen-Kiyafetleri

Atv ekranlarının yeni ve sevilen dizisi Bugünün Saraylısı oyuncu kadrosu ve konusu ile son dönemlerin en iyi çıkış yapan dizileri arasında yer aldığı gibi, dizi kıyafetleri ile de pek bir beğenildi. Halit Karay’ın aynı adlı romanından esinlenerek çekilen Bugünün Saraylısı dizisinde başrol kadın oyuncuları Cansu Tosun, Nazan Kesal, Begüm Akkaya’nın dizide giymiş oldukları kıyafet modelleri yakından incelenmek isteniyor ve internette Bugünün Saraylısı dizisi kıyafetleri araştırılıyor.

Üftade Katipoğlu, Feride Katipoğlu, Ayşen, Neslihan, Rezzan Ataman kıyafet modellerine galerimizde sizler için yer verdik. Özellikle de Bugünün Saraylısı dizisinde giyilen kıyafet modelleri arasında Feride’nin kıyafetleri büyük beğeni kazanıyor. Savaş Ataman’ın sevgilisi Neslihan kıyafetleri de Feride’ninkiler kadar çok beğeniliyor.

Bugünün Saraylısı kıyafetleri arasında olgun yaş kadınlarını beğeni ile baktığı Üftade kıyafetleri ve Rezzan kıyafetleri oluyor. Bugünün Saraylısı dizisi kıyafetlerine daha yakından göz atmak isterseniz, buyurun galerimize. Galerimizde Ayşen kıyafet modelleri, Feride elbiseleri, Neslihan elbiseleri, Üftade kıyafet modelleri ve Rezzan ataman kıyafetleri yer alıyor.

4 Responses

  1. zerife dedi ki:

    Aysen com guzel kiz ne giyse yakisiyor.

  2. ecem dedi ki:

    ayşen bi tane ya

  3. ecem dedi ki:

    feride çirkin ama ayşen taşş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir