Huri Cihan Sultan Kimdir?

Muhteşem Yüzyıl, son dem olarak isimlendirdiği 4. sezonunda pek çok yeni isimleri kadrosuna dahil ederek yoluna devam ediyor ve son olarak da Kanuni Sultan Süleyman’ın kız kardeşi Hatice Sultan’ın kızı Huri Cihan Sultan’a hayat verecek yeni bir oyuncu kadroya dahil oldu. ...

Huri-Cihan-Sultan-Kimdir

Muhteşem Yüzyıl, son dem olarak isimlendirdiği 4. sezonunda pek çok yeni isimleri kadrosuna dahil ederek yoluna devam ediyor ve son olarak da Kanuni Sultan Süleyman’ın kız kardeşi Hatice Sultan’ın kızı Huri Cihan Sultan’a hayat verecek yeni bir oyuncu kadroya dahil oldu. Muhteşem Yüzyıl’da Huri Cihan Sultan kimdir, Hatice Sultan’ın kızı Huri Cihan Sultan’ı kim oynuyor merak edilen son konulardan birisi. Gelin hep birlikte Huri Cihan Sultan hakkında biraz bilgi edinelim.

Muhteşem Yüzyıl’ın 3. Sezonunda Hatice Sultan zehir içerek intihar etmişti. İbrahim Paşa’dan olma bir kızı ve bir oğlu vardı. Hatice Sultan’ı kızı Huri Cihan Sultan, Muhteşem Yüzyıl’ın 106. Bölümünde büyümüş olarak karşımıza çıkıyor.

Hatice Sultan’ın kızı Huri Cihan’ın büyümüş halini canlandıran oyuncu Burcu Özberk’tir. Hatice Sultan’ın kızı Sultan Süleyman’ın karşısına çıkarak kendini tanıtacak ve zannımca haremdeki dengeleri de değiştirecek. Huri Cihan Sultan’ın Şehzade Beyazıd’ı etkilediği de yeni bölüm fragmanlarında gözümüzden kaçmadı. Bakalım bu durum üzerine yazılı ne senaryolar var, Muhteşem Yüzyıl’ı izleyerek anlayacağız.

Tarihte Huri Cihan Sultan kimdir merak ediyorsanız, buraya tıklayarak Osmanlı sultanı Huri Cihan hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Etiketler: , , , , , ,
Çarşamba, 2 Ekim 2013, 20:03 | Biyografi | 3 Yorum | 12615 Okunma
Yazar LaLe

3 Cevap "Huri Cihan Sultan Kimdir?"

  1. nazli diyor ki:

    çok güzel

  2. […] Huri Cihan Sultan kimdir son dönemlerin en merak edilen sorularından birisi olduğu için, sizlere Huri Cihan […]

  3. admin diyor ki:

    Haklısınız, Sultan’ımızın Maşallah’ı var.

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Yazlık Pardesü Modelleri 2015

Yazlık Pardesü Modelleri 2015

Yazlık pardesü modelleri yaz sıcaklarında tesettürlü hanımların beklentilerini karşılayacak şekilde ...

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise üzerine kot ceket giymek son dönemlerin popüler giyim tarzları başında geliyor. Sizlere elbise üzerine giyilen ...

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim final gecesi kıyafetleri de nefes kesti. Bu Tarz Benim 20 Aralık gecesi gerçekleşen final akşamında ...