Çiçek Hatun Kimdir?

Çok yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan Fatih Dizisinde Çiçek Hatun’u daha önce uzun süredir Arka Sokaklar dizisinde Zeynep olarak izlediğimiz güzel ve başarılı oyuncu Gamze Özçelik canlandıracak. Pek çok dizide rol alan Gamze Özçelik bu zamana kadar ...

Cicek-Hatun

Çok yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan Fatih Dizisinde Çiçek Hatun’u daha önce uzun süredir Arka Sokaklar dizisinde Zeynep olarak izlediğimiz güzel ve başarılı oyuncu Gamze Özçelik canlandıracak. Pek çok dizide rol alan Gamze Özçelik bu zamana kadar birbirinden farklı karakterlere hayat verdi, ancak bu karakterlerin hepsi bir hayal ürünüydü. Şimdi ise Fatih dizisinde Çiçek Hatun olarak karşımıza çıkacak olan Gamze Özçelik, tarihte yaşamış bir Osmanlı kadınını canlandıracak. Peki Çiçek Hatun kimdir? Fatih dizisinde Gamze Özçelik’in canlandıracağı Çiçek Hatun’u biraz yakından tanıyalım.

Cicek-Hatun-Kimdir

Çiçek Hatun’un Fatih Sultan Mehmet’in eşlerinden birisi ve oğlu Şehzade Cem’in de annesidir. Çiçek Hatun, Fatih Sultan Mehmet’in kendine en yakın hissettiği kadınıdır. Oldukça zeki bir kadın olan Çiçek Hatun, aynı zamanda iş bilirliği ile de ün salıyor. Çiçek Hatun, kendisini Fatih’in yanında diğer kadınlarda ayrıcalıklı kılmak için sürekli geliştirmiştir.

Fatih-Dizisi-Cicek-Hatun

Direkt bir kadın olarak bilinen Çiçek Hatun, lafını asla esirmeyen ve analitik düşünen bir kişiliğe sahip. Fatih’i çok seven ve ondan hiçbir zaman sevgisini ve saygısını esirgemeyen bir kadındır. Ancak her anne gibi onunda annelik güdüsü Fatih’e olan sevgisinden daha ağır basmaktadır.

Etiketler: , , , , , , ,
Perşembe, 5 Eylül 2013, 1:59 | Biyografi | 0 Yorum | 951 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim final gecesi kıyafetleri de nefes kesti. Bu Tarz Benim 20 Aralık gecesi gerçekleşen final akşamında ...

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Sevilerek her pazar akşamı izlenen Gönül İşleri dizi kıyafetleri 11. bölümde de yine adından söz ettiren ...

Kiraz Mevsimi 24. Bölüm Kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 24. Bölüm Kıyafetleri

Fox TV'nin Cumartesi akşamları izlenme rekorları kıran dizisi Kiraz Mevsimi kıyafetleri her hafta dikkat çektiği gibi, ...