Benim Hala Umudum Var Ozan Resimleri

Benim-Hala-Umudum-Var-Ozan

İlk kez Derin Sular dizisi ile ekranlarda olan ve Benim Hala Umudum Var dizisiyle ününe ün katan Şükrü Özyıldız, son dönemlerin en başarılı genç oyuncuları arasına girmesinin yanı sıra pek çok genç kızında hayranlığını kazanmış durumdadır. Benim Hala Umudum Var dizisinin Ozan’ı yani gerçek adı ile Şükrü Özyıldız’ın hayranları için resimlerini bir araya getirdik.

Uçurum dizisinde de rol alan Şükrü Özyıldız 1988 yılı İzmir doğumludur. 25 yaşında olan Benim Hala Umudum Var dizisinin Ozan’ı Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Üstelik halen Ege Üniversitesi İktisat bölümünde son sınıfta okumaktadır. Derin Sular dizisinin Toprak’ı, Uçurum dizisinin Tolga’sı ve şuan da Benim Hala Umudum var dizisinin Ozan’ı Şükrü Özyıldız aynı zamanda Portekiz’de profesyonel ringlerde de dövüşmüşlüğü de vardır.

Benim Hala Umudum Var dizisinde Gizem Karaca’ya partnerlik yapan Şükrü Özyıldız, zengin bir ailenin tek çocuğudur. Annesi ve babası çocuk sahibi olmadıkları için uzun yıllar boyunca tedavi görmüş ve tedavisi sonrasında Ozan doğmuştur. Bu da onu ailenin en kıymetlisi yapıyor. Özellikle de annesinin otoriter davranışları Ozan’ı çok sıkıyor. Bunun üstüne birde annesinin Umut’u istememesi Ozan’ı büyük hayal kırıklıklarına sürüklüyor.

Her Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında yayınlanan Benim Hala Umudum Var reytingleri yüksek, son dönemlerin başarılı dizilerindendir. İşte dizinin sevilen karakteri Ozan’ın resimleri sizlerle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir