Benim Hala Umudum Var Ne Zaman Başlıyor?

benim-hala-umudum-var-dizisi

Benim hala umudum var dizisi

Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda ikinci seçilen ve Eve Düşen Yıldırım dizisi ile ün kazanan, sonrasında da Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu dizisinde aldığı rolle gündeme oturan, adından sıça söz ettiren Gizem Karaca, çeşitli dizilerde rol alan ancak en son Alev Alev dizisinde karşımıza çıkan Berk Oktay ile Benim Hala Umudum Var dizisinde bir araya geldi. Gold Film’in yeni dizisi Benim Hala Umudum Var’ın yönetmen koltuğunda Nisan Akman otururken, dizinin yapımcılığını ise Faruk Turgut üslendi. Peki Gizem Karaca’nın ve Berk Oktay’ın yeni dizisi ne zaman başlayacak ve hangi kanalda yayınlanacak?

Benim Hala Umudum Var dizisinin ilk olarak Show TV ekranlarında yayınlanacağı söylenmişti ancak bu haber asılsız çıktı ve Benim Hala Umudum Var dizisi Fox ekranlarında izleyicisi ile bulaşmaya hazırlandığına açıklık getirdi. Benim Hala Umudum Var dizisinin henüz yayın tarihi belli değil, ancak çok yakında merakla beklenen dizinin yayınlanması bekleniyor.

Berk Oktay ve Gizem Karaca’nın yeni dizisi Benim Hala Umudum Var merakla beklenen yeni diziler arasında. Bakalım konusu ve oyuncu kadrosu ile Benim Hala Umudum Var dizisi beklediği reytingi alabilecek mi ve umut ettikleri gibi uzun soluklu bir yol izleyebilecekler mi, hep birlikte göreceğiz.

Benim Hala Umudum Var Gizem Karaca Ve Berk Oktay Resimleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir