Aşk Dizisi Şebnem Gelinliği

Ask-Sebnem-Gelinligi

Dün gece yeni bölümü ile ekranlarda olan Aşk dizisinde Şebnem (Aslı Tandoğan) ve Kerem (Hakan Kurtaş) evleniyorlardı, düğün törenlerinde Şebnem genlik modeli ile bir peri kızını andırırken, Azra, Naslihan Hanım ve asistanı Ece de giydikleri elbise modelleri ile göz kamaştırdılar. Aşk dizisi Şebnem’in gelinliği son derece sade, ama bir o kadar da şık bir gelinlik modeli idi. Saçı, makyajı, takıları ve duvak modeli ile Şebnem gelinliği içinde dün gece herkesi kendine hayran bıraktı.

Üzerine tam oturan uzun kuyruklu bir gelinlik modeli tercih eden Şebnem Vural, havalı bir saç topuzu ile gelinliğini kombine etmişti. Uzun duvak modeli de Şebnem’in güzelliğini pekiştirdi. Sıfır kol modelli Şebnem gelinliği, ön tarafından transparan bir detaya sahipti. Göğüs kısmı tamamen dantel formda olan Şebnem’in gelinliği yeni evlenecek olan genç kızlara da bir fikir sağladı.

Şebnem’in gelinlik modeli kadar saçı ve makyajı da beğenildi. Sade bir makyaj tercih eden Şebnem, son derece ışıltılı ve göz kamaştıran küpeler kullanmıştı. Sade gelinliğini, elindeki pembe gelin çiçeği ve ışltılı küpe modelleri ile hareketlendirdi. İşte Aşk dizisinde Şebnem’in giydiği gelinlik modeli hanımlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir