Aşk Azra Kıyafetleri

Azra-Kiyafetleri-Ask

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren dizi kıyafetleri arasında en çok arananlar listesinde Azra’nın kıyafet modelleri de yer almaktadır. Aşk dizisinin fakir ve gözü kara kızı Azra giydiği kıyafet modelleri ile başta sevgilisi Kerem olmak üzere Can’ın da gönlünü kazanmakta ve kendine hayran bırakmaktadır. Hazal Kaya’nın dizide giydiği kıyafetler sosyal medyanın da Çarşamba akşamları konuşulan konularındandır.

İçinde bulundukları durumdan kurtulmanın tek yolunu Şebnem’de araya Kerem ve Azra, Şebnem’in ailesinin içine yavaşta yavaştan girmeye başladıkları için, artık her ikisi de giydiği kıyafetlere özen göstermek zorundadır. Şebnem’in lüks hayatına uyum sağlamakta Azra zorlanmasa da, Kerem için aynı şey geçerli değildir. Azra kıyafet modelleri ile Şebnem’in yanında kendini hiç fakir bir kız gibi hissetmiyor doğrusu. Şebnem kadar güzel kıyafetler tercih eden Azra’nın giydiği kıyafetleri sizlerle galerimizde paylaşmak istedim.

Aşk dizisi Azra kıyafetleri arasında dizinin ilk bölümünden bu yana pek çok elbise, tişört, şort gibi kıyafetler yer alıyor. Aşk dizisinin kıyafetlerine ve Azra kıyafet modellerine yakından göz atmak için buyurun galerimize. Hazal Kaya kıyafetleri ve Aşk dizisi Azra kıyafetleri sizlerle.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir