Arka Sokaklar Mesut Ölecek Mi?

Arka-Sokaklar-Mesut-Olecek-Mi

Arka Sokaklar dizisinde Mesut komiser ölüyor mu, Arka Sokaklar dizisinde Mesut ve Tunç ölecek mi tam 4 sezondur devam eden ve izleyicisini her hafta ekranlara kilitleyen Arka Sokaklar dizisi izleyenleri bu soruların yanıtlarını merak ediyor.

Şevket Çoruh Arka Sokaklar’dan ayrılacak mı?

Kanal D ekranlarının sevilen, ilk bölümünden ta ki şu bölümüne kadar hayran kitlesi ve reytingleri zirvede yer alan, ölümsüz kahramanlar olarak da bilinen Arka Sokaklar adlı dizi tüm hızıyla devam ediyor. Ne yazık ki 04 Ocak 2014 Cumartesi akşamı Kanal D’de yayınlanacak olan Arka Sokaklar dizinde dram ve hüzün yer alıyor.

Arka sokaklar mesut ölüyor mu?

Her gün ekip işiyle birçok olayı çözen Arka Sokakların efsane polisi Mesut komiser (Şevket Çoruh) 311 bölümde, ölümle burun buruna geliyor. Mesut komiser ekipten sonsuz yolculuğuna uğurlanacak mı, merak konusu olan dizinin cumartesi akşamı neler yaşanacağını kısaca analiz edelim.

Cevher, Mesut’tan intikam almak için elinden geleni yapıyor. Rıza Baba ve ekibi Cevher’in peşindedir. Arka Sokaklar sürprizlerle dolu yeni bölümünde ne yazık ki Mesut Komiser’in ve hatta oğlu Tunç’un hayatla mücadelesi biteceği yönde. Duyumlara göre Tunç (Kerimhan Duman) diziden ayrılacağı ve bu nedenle öleceği yönde. Mesut (Şevket Çoruh) ise hayatla mücadele verip güçlü ekip kadrosuyla diziye devam eder mi etmez mi bilinmez ama umudumuz ölmemesi yönünde. Yaşamakta ölmekte bir ekip işidir, yaşamakta ölmekte…

Bakalım bu güzel dizinin 311. bölümünde bizleri nasıl heyecan ve nasıl bir son bekliyor hep birlikte göreceğiz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir