Kaynana Abiye Modelleri 2013

Malum yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte düğün sezonu açıldı ve birbirini seven pek çok çift düğün yapmak için yaz aylarını bekledi ve şimdide büyük bir heyecanla düğünleri için gün sayıyorlar. Gelin ve damat için oldukça heyecanlı olan düğün günü, aynı zamanda ...

kaynana-abiye-modelleri

Kaynana abiye elbise modelleri

Malum yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte düğün sezonu açıldı ve birbirini seven pek çok çift düğün yapmak için yaz aylarını bekledi ve şimdide büyük bir heyecanla düğünleri için gün sayıyorlar. Gelin ve damat için oldukça heyecanlı olan düğün günü, aynı zamanda kaynanalar içinde çok heyecanlı bir andır. Özellikle de ne giyeceğine karar verememiş olan kaynanalar, bu özel gün için kendilerine yakışır en şık abiye modelleri almak ya da diktirmek isterler. Ancak bunun için öncelikle nasıl bir elbise giymek istediklerine karar vermeleri gerekiyor.

Kaynana abiye kıyafet modelleri başlıklı konumuzda yer alan galeride kaynanalar için birbirinden harika abiye elbiseler bulunmaktadır. Buradaki kaynana abiye kıyafetleri arasından zevklerinizi yansıtacak bir elbiseye karar verebilir, daha sonra da terziye giderek beden ölçülerinize göre kaynana abiye elbise modelini diktirebilirsiniz.

Düğünlerin vazgeçilmezi olan abiye kıyafet modelleri hem genç kızlar hem de kendine güvenen hanımlar tarafından oldukça tercih konusudur. Sizde kaynana olarak kendi abiye elbise modeliyle tüm bayanların ışıltısını kendi güzelliğinizle gölgede bırakabilirsiniz. İşte 2013 sezonu için birbirinden şık kaynana abiye elbise modelleri.

Etiketler: , , , ,
Salı, 11 Haziran 2013, 1:30 | Abiye Modası | 0 Yorum | 2146 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim final gecesi kıyafetleri de nefes kesti. Bu Tarz Benim 20 Aralık gecesi gerçekleşen final akşamında ...

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Sevilerek her pazar akşamı izlenen Gönül İşleri dizi kıyafetleri 11. bölümde de yine adından söz ettiren ...

Kiraz Mevsimi 24. Bölüm Kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 24. Bölüm Kıyafetleri

Fox TV'nin Cumartesi akşamları izlenme rekorları kıran dizisi Kiraz Mevsimi kıyafetleri her hafta dikkat çektiği gibi, ...