A+ Plus Saç Bakım Maskesi

A-Plus-Sac-Bakim-Maskesi-Nasil-Yapilir.

A Plus saç bakım maskesi ya da bilinen diğer adıyla A Plus saç bakım kremi tüm saçlar için kullanıma uygun badem sütü formülü ile kuru ve yıpranmış olan saçlarınızı içinde yer alan argan, palm, marula ve badem yağı ile onarıyor. Uzun yıllar röfle, boya, perma, fön ve düzleştiricilerin saçımızda bıraktıkları izler malum. Her ne kadar doğallığımızı yok etseler de maalesef vazgeçemiyoruz. Hatta saçlarımızı kestirmek zorunda kalıyor ve ne yazık ki uzatmak istesek de uzatamıyoruz yada saçlarımızı toplamaktan başka çözüm bulamıyoruz.

Tüm bakım maskelerini denedim ama doğallığa kavuşamıyorum diyorsanız, bu yazımda sizlere bu esrarengiz kremden bahsetmek istiyorum. Benimde kullandığım ve kesinlikle faydasını gördüğüm mucizevi bir bakım maskesi diyebilirim. Tek uygulamada bile saçlarınızdaki ipeksi yumuşaklığı fark edecek saçlarınızı doğallığına kavuştuğunu göreceksiniz.

A Plus Saç Bakım Kremi Kullanımı

Saçlar durulandıktan sonra saçların her tarafına masaj yaparak uygulayın. 3,5 dakika bekleyin ve durulayın( Uygulamadan sonra şampuan kesinlikle uygulamayın). A PLus Saç Bakım Maskesi BİM’in kendi markası olup en yakın BİM A.Ş temin edebilirsiniz.

2 Comments

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir