2014 Hamilelik Kış Kıyafetleri

Kislik-Hamile-Kiyafetler-2014

Hamile bayanlar için 2014 kış hamilelik kıyafetleri hazır eden tasarımcılar, kışlık hamilelik modellerinde bayanların zevklerine hitap eden renkleri kullanmayı da ihmal etmemişler. Kışlık hamilelik modelleri 2014 tasarımların göz attığımız zaman pek çok hamilelik elbise, hamilelik ceket modelleri, hamilelik kabanlarda göze çarpıyor.

2014 kışlık hamile kıyafetleri arasında kışı rahat geçirmek isteyenler bayanlar için kalın ama rahat edilebilecek kumaşlar tercih edilmiş. 2014 hamilelik elbise modelleri hem uzun hem de kapri kol özelliğinde ve genellikle de hamilelik elbiseler mini tarzda.

Hamilelik kıyafet modelleri 2014 tasarımları arasında özel gün içinde bluz ve elbise modelleri bulunuyor. Çok şık hamilelik gece kıyafetleri arasında renklerde şahane. Hamilelik gömlek modelleri de gebe bayanların kış aylarında zevkle kullanacağı tasarımlar arasında.

Gelin sözü fazla uzatmayalım ve kış modasında hamilelik kıyafetler nasılmış daha yakından göz atalım. 2014 kış modası hamilelik modelleri yepyeni tasarımlar ile karşınızda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir