2014 Bebek Battaniyesi Modelleri

2014-Bebebk-Battaniyeleri

Her biri birbirinden güzel ve birbirinden şirin olan 2014 bebek battaniyelerini bu kış mevsiminde bebekleriniz üşümesin, sıcacık kalsın, aynı zamanda gündüzleri de yataklarına örtü olarak kullanabilesiniz diye siz değerli anneler için paylaşıyoruz. İsterseniz bebekleriniz için örgü battaniye modelleri de hazırlayabilirsiniz; ancak vaktim yok, örgü öremiyorum diyorsanız o zaman sizlere hazır bebek battaniye modellerini sunalım.

Pek çok markanın 2014 kış ayları için hazırlamış olduğu bebek battaniye modelleri hem renkleri ile bebeklerinizin şirinliğine şirinlik katacak, hemde desenleriyle gündüzleri yatakların üzerinde estetik bir görünüm sağlayacak. Kırmızı, pembe, mavi, yeşil gibi birbirinden canlı ve iç açısı renklerde ki 2014 bebek battaniyeleri, en sevilen çizgi kahramanlarla da göze hitap ediyor.

Gelin hep birlikte kışlık bebek battaniyesi modellerine hem bir göz atalım, hemde bebek battaniyesi almadan önce bizleri nasıl modeller bekliyor fikir sahibi olalım. 2014 bebek battaniyesi örnekleri sizlerle hanımlar. Bebekleriniz için en güzel battaniyeyi seçebilir ve kışın bebeklerinizi bu battaniyelere sarıp sarmalayıp uyutabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir