2015 Patik Modelleri

Çeyizlik patik modelleri

En güzel patik modelleri yeni sezonda dikkat çekmeye devam ediyor ve birbirinden şık modellerde çeyizlik patik modelleri genç kızların ve genç erkeklerin çeyiz sandıklarını süslüyor. Birbirinden farklı bayan patik modelleri, en güzel desenli patikler ve beş şile yapılan patik modelleri kadar, iki şişle yapılan patik modelleri de bayanların beğenisini kazanıyor.

kolay patik modelleri

kolay patik modelleri

Hem çeyizlik patik modelleri hem de günlük patik modelleri örneklerine galerimizde sizler için yer verdik. Beğendiğiniz renklerde aşağıdaki patik modellerini örebilir, ister kendinize giyebilir isterseniz hediyelik olarak saklayabilirsiniz. Örgü patik modelleri beş şişle daha ağır bir görünüm kazanıyor.

patik modelleri açıklamalı

patik modelleri açıklamalı

Ancak beş şiş bilmeyenler iki şiş patik modelleri yapabilir. Kırmızı, siyah, mavi, turuncu, eflatun yeşil gibi farklı renklerde ve farklı desenlerde kadın patik modelleri örneklerini incelemeye ne dersiniz? Patik modelleri arasında yer alan süslemeleri de kullanabilir ya da siz daha farklı, daha yeni şeyler üretebilirsiniz. Hayal gücünüzü çalıştırarak bir patik modelini çok farklı model olarak da örebilirsiniz hanımlar.

Patik Modelleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir