2013 Lif Modelleri

Çeyizlik lif modelleri

Banyonuzda kullanmak ya da çeyize kaldırmak için birbirinden güzel lif modelleri arıyorsanız, sizlere kendi yapmış olduğum her biri bir başka güzel ve oldukça da kullanışlı birkaç lif örneğini göstermek istiyorum hanımlar.

Değişik renk ve modellerde hazırlanmış olan banyo lif modellerinin hem yapımı kolay hem de görünümü oldukça güzel. 2013 modası çeyizlik lif modelleri arasından beğendiğiniz bir model olursa istediğiniz renklerde lif ipi alarak örmeye hemen başlayabilirsiniz.

Çınar yaprağı lif modeli

Pembe ve beyaz lif ipi kullanarak yapılmış olan çınar lif modeli, hemen hemen her bayanın kolaylıkla örebileceği bir liftir. Kısa sürede örülecek olan bu lif modeli aynı zamanda banyoda kullanım rahatlığı sunuyor. Kare şeklinde örülen çınar ağacı yaprağı lif modeli ne kadar klasik görünse de, renklerin uyumu ile göze harika görünüyor.

Eldiven lif modeli

Son dönemlerin en popüler lif modelleri arasında yer alan eldiven lifler, neredeyse tüm kız ve erkek çeyizlerinde bulunmaktadır. Ele geçirilen lif modelini ister banyonuzda süs olarak kullanın, isterseniz de vücudunuzu liflemek için. Eldiven lif modeli de çınar yaprağı lif modelinde kullanılmış olan beyaz ve pembe renkleri içeriyor. Üçgen görünümlü bu lifi örmek çok da zor değil hanımlar.

Gelinle damat lif modeli

İşte benim favorim, gelin ve damatlı lif modeli. Beyaz renkteki lif ile örülmeye başlayan gelinli damatlı lif modelinde pembe ve siyah lif ipleri kullanılırken aynı zamanda gelinin duvağını ve eteğini yapmak için sakallı pembe ip de kullanılmıştır. Daha çok nişanlığı andıran pembe elbiseli gelin ve siyah takım giymiş damat liflerine apayrı bir güzellik katıyor. Çeyiz için ideal bir modeldir.

Çeyizlik Lif Modelleri

Size Özel Konular:

1 Response

  1. selin dedi ki:

    ben simdi çk gzl lif örnegi istiyom

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir