2013 Hangi Diziler Final Yapacak?

final-yapacak-diziler

Final yapacak diziler

Son üç sezondur yayında olan dizilerden tutunda henüz yeni yayınlanmaya başlayan ancak izleyici kitlesi elde edemeyen dizilere kadar pek çok dizi yayından kalkmaya hazırlanıyor ve bu dizilerin hangileri olduğunu sizlere bu yazımızla aktarıyoruz.Yayınladığı günden itibaren pek çok kişiyi ekrana bağlayan diziler artık son vermeye hazırlanırken, ne yazık ki bu yolda başarılı olamayan ve henüz yolun başındayken ekranlara veda eden final yapacak diziler şunlardır:

Küçük Osman ile sevmiştik biz o diziyi ve yayınladığı ilk günlerde her bölümünde göz yaşı döktüren, büyük bir ses getirip reytingleri alt üst eden dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki, bu yaz final yapmaya hazırlanan dizilerin başında geliyor. 3 sezondur yayında olan başarılı dizi Haziran ayı itibariyle final yapacak. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile aynı zamanlarda başlayan ve yine Kanal D’nin dizilerinden birisi olan Kuzey Güney’de bu sezon final yapacak olan diziler arasında. Kıvanç Tatlıtuğ ve Buğra Gülsoy’un başrol oynadığı Kuzey Güney çok yakında final yaparak ekranlara veda edecek.

Henüz yeni başladığı yayın hayatını ne yazık ki sürdüremeyen, yeterli izleyici oranına sahip olamayn dizi 20 Dakika ekranlara veda etmeye hazırlanan final yapacak olan diziler arasında. Daha yayınlanmadan fragmanları ile çok konuşulan bir dizi olmasına rağmen ne yazık ki dizi sektöründe tutulamadı ve yayından kaldırılmaya karar verildi.

Farklı bir konusu ile pek çok izleyiciye sahip olan Star TV’nin başarılı dizisi İşler Güçler’de çok yakında final yapacak olan dizilerden birisidir. Ayrıca pek çok eleştiriye maruz kalan ve defalarca Rtük’ten ceza alan dizi Behzat Ç’de final için hazırlık yapan diziler arasında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir